UZAYLILAR EVİME SALDIRIYORLAR…

Evine 5 göktaşı düştü, ufoları kızdırdığını düşünüyor.

Belgrad Üniversitesi uzmanları, Radivoje Lajiç’in kendilerine teslim ettiği kaya parçalarının göktaşı olduğunu doğrularken, evin üzerinde bulunduğu sahada manyetik bir çekim alanını olup olmadığını araştırıyor.

Lajiç ise bunun bir tesadüf olmadığını, uzaylıların kendisini hedef aldığını düşünüyor. Lajiç olayları, "Uzaylılar tarafından hedef alındığım açıkça ortada. Onları rahatsız edecek ne yaptım bilmiyorum, fakat bunun başka makul bir açıklaması yok. Dünya üzerinde bir göktaşının evinize isabet etme ihtimali çok zayıf ama benim evim 5 kez hedef alındı. Bu kesinlikle kasıtlı yapılıyor olmalı" diye konuştu.

İlk göktaşının geçtiğimiz yıl Kasım ayında evine isabet ettiğini belirten Lajiç, "Göktaşlarının tümü, güneşli, açık havalarda değil, sağanak yağışlı havalarda düştü. Önce bu garip görünüşlü taşların ne olduğunu bilmiyordum. Fakat taşlar düşmeye devam edince Belgrad Üniversitesi’nden uzmanlar geldi ve taşları inceledi. Bunların göktaşı olduğunu öğrendim" diye konuştu.

Lajiç, "Uzaylılar tarafından hedef alınıyorum. Benimle oyun oynuyorlar. Bunu niçin yapıyorlar bilmiyorum. Ne zaman sağanak yağmur yağsa, yeniden vurulacağım korkusuyla uyuyamıyorum" dedi.

http://www.bugun.com.tr/haber-detay/21955-uzaylilar-evime-saldiriyorlar-haberi.aspx ;

08.04.2008

EŞMELİLER: UZAYLILAR AYIYA BENZİYOR

7 yıl önce gördükleri uzaylıyı taşla kovalayan köylüler, bu kez yanına gitti ve gördükleri karşısında şaşkına döndü.

         Uşak’ın Eşme İlçesi’ne bağlı Narlı Köyü’nde 7 yıl önce gördükleri uzaylılara taş atan bazı vatandaşlar dün sabah da uzaylı gördüklerini iddia ettiler.Tütün tarlasında çalışan Hasan Tülü (37) eşi ve 3 çocuğu bir metreden büyük olan cismin, üzerinin çok parlak bir madde ile kaplı olduğunu söyledi. Tülü, ”Kaç sefer çektimse, görüntü alamadım, çektiğimde bembeyaz bir görüntü oluşuyor” dedi. Ferah Tülü ise uzaylı olduğunu ileri sürdüğü cismin küçük bir ayıya benzediğini söyledi. Tülü, "Cismin göğsünde kırmızı bir şerit vardı. Yerden 300 – 400 metre yükselip yavaşça üzerimize geldi. 50 metre yükseklikte 20 dakika asılı kaldı. Ve sonra hızla gözden kayboldu" dedi. Narlı Köyü eski muhtarlarından Sami Can da bu cisimlerin 2001’den beri geceleri çok alçaktan ışıklı ve yavaş bir şekilde köylerinden sürekli geçtiğini savundu. Uzmanlar ise köylülerin gördüğü görüntülerin göz yanılsaması olduğunu söyledi.

Bu haber toplam 4898 defa okunmuştur.

http://www.bugun.com.tr/haber-detay/28244-esmeliler-uzaylilar-ayiya-benziyor-haberi.aspx ;10.06.2008

 

ABD’Lİ ASTRONOTTAN MÜTHİŞ İDDİA!

(UZAYLILAR E.T’YE BENZİYORMUŞ)

Dr. Mitchell, NASA’da çalıştığı dönemde Dünya’ya birçok UFO ziyareti yapıldığından da haberdar olduğunu, ancak bunların da üstünün örtüldüğünü bildirdi. Mitchell, 1947’de New Mexico’nun Roswell bölgesine UFO düşmesi olayının da gerçek olduğunu söyledi.

Mitchell, "Bu olayların üstü hükümetlerimiz tarafından son 60 yıldır çok iyi bir şekilde örtüldü, ancak yavaş yavaş dışarı sızdı ve bazılarımız bunların bir kısmı hakkında bilgi edinme ayrıcalığına sahip olduk" dedi.

1971’de Ay’daki en uzun yürüyüşü yapan Mitchell, bir radyoya verdiği mülakatta, NASA’da uzaylılarla temas kuran kaynakların, uzaylıları "bize acayip gelen küçük insanlar" diye tarif ettiklerini anlattı.

Mitchell, muhtemelen bu "hakiki ET’lerin" geleneksel koca kafalı, büyük gözlü uzaylı imajına uyduğunu söyledi.

Dünyalıların teknolojisinin uzaylılarınki kadar karmaşık olmadığını belirten Mitchell, "Uzaylılar bize düşman olsalardı, şimdiye kadar mahvolmuş olurduk" dedi.

NASA ise Mitchell’in iddialarını yalanlamakta gecikmedi. Bir NASA sözcüsü, uzay kurumunun UFO’ları izlemediğini, gerek dünyada, gerekse kainatın başka bir yerindeki uzaylıların varlığını gizleme yoluna gitmediğini söyledi.

Mitchell, Apollo 14’ün komutanı Alan Shepard ile birlikte Ay üzerinde 9 saat 17 dakika yürüyerek en uzun yürüyüşü yapmıştı.

http://www.bugun.com.tr/haber-detay/33470-abd-li-astronottan-muthis-iddia-haberi.aspx ; 24.07.2008

 

DÜNYAYA GELMİYORLAR

 

(Discovery Uzay Mekiği’nin Amerikalı komutanı Mark Kelly)

         Uzaylılar’ın dünyayı ziyaret etmemesinin basit bir sebebinin bulunduğunu, yolculuğun zor olduğunu belirten Kelly, ”Deneyimlerimizden Uzay’da yolculuk çok zor ve ben Uzaylılar’ın dünyayı ziyaret etmediğini düşünüyorum” dedi.

http://www.bugun.com.tr/haber-detay/34301-uzaylilar-zor-diye-dunyaya-haberi.aspx ;

 

30.07.2008

UZAYLILAR 35 TÜRK’Ü KAÇIRDI!

ARAMIZDA DOLAŞIYORLAR

 Aramızda, yarı uzaylı yarı insanlar var mıdır?

Evet. Rutin bazı görevleri vardır, yapar ve giderler. Sinemada, tiyatroda yanına oturur, algılayamazsın.

Dünyada kaç kişi UFO görmüş?

Dünyada altı milyar insanın 350 milyonu UFO görmüş. Ronald Reagan da gördü. Robie Williams kaçırıldığını düşünüyor. Migk Jagger ve John Lennon da.

ADAM KAÇIRANLAR GRiLER

Bu adam kaçırma olayını hangi uzaylı türü yapıyor sizce?

 ‘Griler’ dediğimiz bir tür… Genetik çalışmadır bu.
…………………

Evet. Daha da ilginci; bir kadının kimseyle ilişkisi yok. Doktora gidiyor ve hamile olduğunu öğreniyor. Hipnozla kaçırıldığı öğreniliyor. Hipnoz bilinç altını konuşturuyor.

Çip olayı nedir?


 Kaçırılan insanların vücutlarında bulunan çipler var. Hipnoz halindeyken anlatıyorlar. Trans halindeyken bütün bilinç altı kayıtları ortaya çıkar. Harvard Üniversitesi’nden, Temper Üniversitesi’nden bir çok bilim adamı bu konunun içine girdi. Çünkü artık elimizde fiziki kanıtlar da var.

Türk mağdurlarından çip çıktı mı?

 İncelendiler, ameliyatla çıkarıldı. İşte Doktor Roger Leir yaptı. Bunlardan 15 tanesini çıkardık. Çiplerde dünyada olmayan bir takım elementler ortaya çıktı.

Fay hattında 17 Ağustos öncesi gibi UFO artarsa bu sefer siz ne yapacaksınız?

Deprem tehlikesi olduğu ihtimalini düşünüp, yetkililerle paylaşacağız. Uzaylılar iyi niyetli. İsteseler dünyamızı bir iki dakika içinde istila ederler. Onlar böyle bir şey yapsa dünyada hiç birşey çalışmaz.

Onu kaçıran uzaylı türü sizce hangisiydi? (Reyhan Karaca’yı)

 Bana, "Tenleri karides kabuğu gibi. Koca kafalı ve büyük siyah gözlü. Cinsel organları yok" demişti. Reticuli’ler, ‘kertenkele’ dediğimiz tür…

http://www.bugun.com.tr/haber-detay/71152-uzaylilar-35-turk-u-kacirdi-haberi.aspx ; 06.06.2009

 

Röportaj: Şebnem ÖZUZCAN
                              *      *        *        *        *

“10’DAN FAZLA UZAYLI TÜRÜ VAR”

 

Ünlü şarkıcı Reyhan Karaca’dan sonra piyanist- besteci Anjelika Akbar da ‘Orada Neler Oluyor’da 9 yaşından itibaren UFO gördüğünü söyledi.

 

Akbar şöyle konuştu: "Babam, Moskova’da Uluslararası Astronotlar Federasyonu Üyesi. Büyük ve gizli araştırmalara katılıyor. Bana anlatamayacağım sırlar verdi. Konuşursam insanlar kaldıramaz. Ama şunu söyleyebilirim ki; 10’dan fazla uzaylı türü var. Aralarında ikiye ayrılıyorlar: İyi niyetli uzaylılar, kötü niyetli uzaylılar."

KÖTÜSÜ ÇİP YERLEŞTİRİYOR

 İyi niyetli uzaylıların nükleer denemelerin yapıldığı yerlere gidip ayarlarını bozduğunu söyleyen Akbar şöyle devam etti "Çünkü nükleer denemeler onların gezegenlerini de kötü etkiliyor. Kötü niyetli uzaylılar ise insanları kaçırıp beyinlerine çip yerleştiriyor. Aramızda insan kılığında dolaşan uzaylılar da var."

Uzaylılar için ‘Kozmik Fantezi’ diye beste yaptığını söyleyen Anjelika Akbar "Onları kuvvetle hissedebiliyorum" şeklinde konuştu.

 

Bu haber toplam 707 defa okunmuştur

 

http://www.bugun.com.tr/haber-detay/72084-“10’dan-fazla-uzayli-turu-var”-magazin-haberi.aspx ;

 

19.06.2009

 

         MİMOZA33’ÜN YORUMU:

         Kıymetli kâşifler ve macera ruhlular! Başka âlemlerden gelenler ve UFO konusu çok uzun olduğundan şimdilik yalnız bir-iki noktaya değineceğim.

Görünen ve yaşanan birçok UFO olayları, uzaydan gelenler ve diğer normal ötesi olaylarda çözülemeyen ve karıştırılan püf nokta şu: UFO’ların hangilerini cinler, hangilerini başka âlemlerden gelenler oluşturuyor? Cinler, hadis-i şerifte de belirtildiği gibi ahir zamanda yeryüzünde daha çok görünecekler! Buna istinaden UFO olaylarının çoğunu cinler oluşturmaktadırlar.

Örnek olarak medyada meşhur olmuş, bir hastanede gece çekildiği belirtilen  fotoğrafta “beyaz ışık şeklinde görünen hayalet” i göz önüne aldığımızda; Uşak’ın Eşme ilçesindeki Hasan Tülü de 2008 Haziranında, fotoğraf çektiğimde, “Bembeyaz bir görüntü oluşuyor.” Dediğinden, ve cinler de yılan, kedi, köpek, ayı , UFO gibi şekilleri oluşturabildiğinden o ayının cin olma ihtimali yüksek! Cinler, enerjiden oluşan varlıklar olduğu için fotoğraflara pek somut nesneler olarak çıkmıyorlar!

Yalnız bir işaret, soru uyandırdı. Küçük ayının göğsündeki kırmızı şerit ilginç! Hiçbir cin hikayesinde üzerinde böyle bir şerit olan duymadım ! 

Son olarak kısa bir espri yapayım; o küçük ayı tütün tarlalarının oralara geldiğinden sigara kaçamağı yapmaya gelmiştir afacan! J Hoşça kalın!

Kardelen Kütüphane Mesaj Grubundan Mimoza33;

20 Haziran 2009

http://kardelenkutuphanelibrary.spaces.live.com

  

Reklamlar