*1001 ÇEŞİT YALAN VE HİLE İLE ŞEYTANA HİZMETKAR POLİTİKACILAR VE BÜROKRATLAR

TÜRKİYE,SİİRT, 2010-04

Siirt’te, 7 ilköğretim okulu öğrencisi kıza onlarca erkek tecavüz etti

                                 

  Reklamlardaki ve pembe dizilerdeki pembe tablolara aldanmayın, Algida reklamlarındaki yapay aşk maceralarına aldanmayın, aşkların çoğunun gözü kör olur, sorumluluğu bulunan ve dertli hayatta insanoğlu vefasız, hain ve şıpsevdidir, güvendiğin dağlara karlar yağar!” ihtarını yaptıktan sonra ülkenin utandırıcı  ilk skandalına başlayalım:

 

 21-04-2010 Radikal 

Bir şehrin tecavüz dayanışması

21/04/2010 10:12
Siirt’te dördü kardeş, 7 ilköğretim okulu öğrencisi kıza 14-70 yaş arası onlarca erkek tecavüz etti.

         10 Nisan’da Siirt Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla, kızların ifadelerinde adı geçen erkeklerden 100’ü sorgulandı, 17’si tutuklandı, 25’i gözaltında. O günden beri bu olayla ilgili tek satırlık bilgi şehirden dışarı sızmadı. Adeta kasabanın sırrı söz konusuydu. Üstelik kız kardeşlerden ikisinin, iki yıldır çok sayıda erkeğin cinsel istismarına maruz kaldığı şehrin malumuydu.

         TELEFONDAKİ ses, günlerdir Siirt’te büyük bir skandalın yaşandığını anlatıyor. İlköğretim öğrencisi H.T. (14), geçen yıl okulu bırakan ablası S.T. (16) ile birlikte kendilerine tecavüz eden onlarca erkeği şikayet etmişti. Kız kardeşlerin maruz kaldığı bu durum, iki yıldır devam ediyordu. Sonunda bu olay 10 Nisan’da yargıya taşınmıştı. 100 erkek sorgulanmış, 16’sı tutuklanmış, 25’i gözaltındaydı. Yaşları 14-70 arasında değişen 100 erkeğin arasında kimler yoktu ki: Okulun müdür yardımcısı, kızların sınıf arkadaşları, Siirt’in tanınmış ailelerine mensup esnaf, hacı dedeler, bir asker, bir polis… Aradan 10 gün geçmişti, şehirden tek satır bir haber dahi sızmamıştı. Bunun nedenini Siirt’e gittiğimde anladım. Savcılık ve Emniyet, “gizli soruşturma” gerekçesiyle tek kelime bilgi vermiyordu. Mütecavizlerin isimlerini öğrenmek için konuştuğum şehrin sakinleri, hatta parti il başkanları, bildiklerini anlattıktan sonra “Beni görmedin, seninle hiç konuşmadık” demeyi ihmal etmiyordu. Onlara göre Siirt’in adı kötüye çıkmamalıydı. Bu olay duyulmasa iyi olurdu. Siirtli erkekler müthiş bir dayanışma, birlik ve beraberlik halindeydi.

……………………………………….

Bütün okul olayı biliyor

         Kızların okuluna gittiğimde, tüm çocukların bu olayı bildiğini fark ettim. Yüzüme bakarak, bir yandan sırıtıyor diğer yandan kızları kastederek “Ellere var, bize yok mu” şarkısını söylüyorlardı. Siirt Barosu, mağdur kız çocukları için Avukat Deniz Doğan’ı atadı. Doğan, iki kız kardeşle birlikte, aynı okulda okuyan ve cinsel istismara uğrayan diğer iki kızın da avukatı.
……………………………………….

KİMLER TUTUKLANDI

Fahrettin Kuzu (Firari- Müdür yardımcısı)
Nedim Helvacıoğlu (Tuhafiyeci)
Fatih Tan (70-Bakkal) ile oğlu Yıldırım Tan (25)
Harun Çelik (Bakkal)
Beşir Ayyıldız (Konfeksiyoncu)
Kahveci Ekrem
Tostçu Metin
7 ilköğretim okulu öğrencisi
Baraj işçisi Murat, Hasan.

 

 KAYNAK: Radikal Gazetesi, 21.04.2010

 http://www.savaskarsitlari.org/arsiv.asp?ArsivTipID=5&ArsivAnaID=57099

 

         KORKUNÇ VAZİYETİN YORUMU: Bu utanç verici haberi inceleyince ne fark ettiniz? Zavallı küçük kızlara bütün kasaba tecavüz ediyor, 2 yıl boyunca koca şehirde herkes bu olayı görmemezlikten  geliyor, bütün şehrin bu kadar sağır, kör ve dilsiz olabileceğine inanır mıydınız? İnanın, işte acı gerçek bu! İşte Kıyamet yaklaşmasının en büyük alameti! Bütün halk bir dilsiz şeytanlar ordusu ! Vatandaştan biri bu olayı çıkarıp bildirseydi, duyarlı vatandaş var, derdik! Ama maalesef yok! Yine mağdur kızların beyanıyla ortaya çıkmış! Adı geçen bir polis ile bir askeri de gizlemişlerdir! Ne de olsa yakışıklı güvenlik kurumları, hiç suç işleyen onlara yakışır mı? Vatandaşın adı çıkabilir, o normal. İğrenç olaylarda bile politikayı fark ediyorsunuz değil mi?

İyilik Perisi (Favour Fairy) Editör , 03.08.2010

Reklamlar