% 96’ SI MÜNAFIK OLAN YAŞAYAN ÖLÜLERİN ÜLKESİ TÜRKİYE’YE  UYARI !

VİRÜS BULAŞMIŞ POLİTİKACILAR VE ZALİMLER TEDAVİ EDİLECEK !!

            Aziz İnsanlık,

         Sıcak bir mevsimde tekrar merhaba! Bu sıcakların hikmeti insanın yanıp pişmesi için. “Hamdım,piştim,yandım.” (Hz.Mevlana) özlü sözünün yaşanması. Cehennemi tanımak için ön hazırlık… Vücuttaki zehirli maddelerin terleyerek dışarı atılması…Günah kirlerinin ise tövbe ve istiğfarla dışarı uçması, ruhun arınması…Zorluklara sabredemeyen pişemez, pişemeyince de olgunlaşamaz!

         Bugünden sonra Mehdi (a.s.)’ın çıkışına kadar Allah izin verirse, hayattaki çeşitli konulardan bir konu sunmakla beraber sürekli “1001 Çeşit Yalan ve Hile ile Şeytana Hizmetkar Politikacılar ve Bürokratlar” başlığı altında önemli olaylar anlatılacak. Çünkü bu çağdaki kirli işler o kadar çok ve çeşitli ki masum vatandaşlar devamlı kandırılıyor, hakları gasp ediliyor ! Esnafın, tüccarların ve iş adamlarının da kirli işler çevirenleri olmakla beraber en büyük tehlike ‘güvenilir devlet adamı görünümündeki kişiler’ in kurduğu tuzaklar ve yaptığı entrikalardır! İnsanlar, hırsızlığı, fuhşu, kumarı vb. suçları affedebilir ama çoğu kimse kendisine yapılan oyunu, bir şey anlamayan ve bir şey yapamayacak aptal yerine konmayı kolay kolay  affetmezler !

         Yalanlara, hilelere ve zulümlere karşı savaşılmadığı müddetçe kötülerin nefsi emmarelerinden oluşan canavarlar konseyi gittikçe büyüyor! Canavarlara bir ok ta sen at! Bir kılıç ta sen salla! Bir mermi de sen at! Hiçbir şeyin yoksa çığlık at! Kayıtların en az 3 yedeğini al, 5 yedek alırsanız bu daha iyi. Belli başlı işlerini bilen birkaç kişi olsa da güvenebileceğin ve emanet bırakabileceğin en az 2 kişi gizli süvari olarak kalsın! Arkadaşların, ailen, akraban bilmesin, bir sen bil !  

         Kimse masum ceylanlarla, asil kan taşıyan atlarla, aslanlarla dalga geçemeyecek ! Dünyanın 5.hakiminin çıkışına kadar toplumu pisliklerden temizleyeceğiz; onların devlet malını harami gibi çalarak, kullanarak  derebeyliği yapmasına izin vermeyeceğiz! Binlerce esnaf, binlerce iş adamı var ama resmi kurum müdürleri ve kaymakamlar,valiler iyi insan görünümünde bir çok kirli iş yapmakta, idareci bürokratlar birbirlerini aklamaktadırlar! Ezilen kardeşlerimiz çiftçiler,işçiler,memurlar ve orta sınıf sade vatandaşlarımızdır! Gözünüzü budaktan sakınmayacaksınız, bu yüzyılda budak bile yok edilir! Yeter ki azim ve sabır olsun!

         Güvenilir bir vatandaşın kanıtı olmasa bile % 60 ona inanılır! Kanıtlayıcı bir belgesi, ses kaydı, videosu olanlar en az birkaç kişiyle paylaşacak, saklayacak, sonra yayınlayacaksınız! Televizyonlar, savcılar ve hakimler dürüst vatandaşlara yardım etmeli, yoksa şeytanın oyuncağı olurlar! Zaten şeytani bürokratlar adli görevlileri bile umursamıyorlar, onlarla oyun oynuyorlar! Avukatlar ve savcılar, hile ustası bürokratlarla uğraşmaktan bıkmışlar! Yılmayan savaşçılar lazım! 

Zalimlerin kazandıkları  mal, şöhret vb.işe yaramaz ama çoğu kimse malın ve güçlü olmanın ölümsüz kılacağını zanneder! Kainatın Hakimi bütün münafık ve zalimlere en kısa sürede utandırıcı hastalık versin inşaallah!

         Bir yere başvuru yapacağınızda en az 3 kişi müracaat edeceksiniz. Sizin talebinizi ve derdinizi yok edemeyecekler! Zalimlere ve münafıklara karşı her türlü  şekle gireceksiniz; hakaret görebilirsin, tokat yiyebilirsin, asla yılmayacaksın! Bunlara alışmalısın!  Şüpheli veya suçlu resmi kurumlara giderken en az 5 kişi gideceksiniz! Onların kameraları var, ajanları var, muhafızları var, sizin neyiniz var garib kardeşim?

         Bu münafıklar ikna metodunu çok kullanırlar,sinsi bir şeytan gibi halinizi anladıklarını söylerler, haklı olduğun işten vaz geçmeni, faydasız olduğunu, boşuna zahmet çekmemeni söylerler! Her yaptıkları kendi şöhretlerini ve mevkilerini kurtarmak, senin için derde girmemektir! Aslında sade vatandaş kimsenin umurunda değildir! Eğer bunu birçok tecrübeyle denemediysen, biz denedik! Sade vatandaşın bir değeri yok! Edinilen tecrübeleri size Allah rızası için sunacağız, bir gün bize altın madalyayı kendiniz vermek isteyeceksiniz!

         Hem Türkiye’deki hem Dünyadaki ibret verici politik olayları Zaman (Yıl) ve Yer kavramına göre sıraya koyarsınız, 10’lu, 100’lü gruplara göre dizebilirsiniz. Adı açıklanmasında sakınca olan kimseleri adının soyadının baş harfiyle verirsiniz veya sadece adının baş harfi ve soyadını X ile verirsiniz. En küçük ipucu sakıncalıysa o zaman bir mühendis arkadaşımız, bir memur vatandaşımız gibi ifadeyle verirsiniz. Bir de şu çarpıcı gerçek var: Mevki sahibi bürokratlar yalan söylerken,hile yaparken, kul hakkı yerken hiçbir şeyden utanmıyorlar, şeytani yoldaşlarına o kadar güveniyorlar ki ‘Bu ayak takımı halk bize ne yapabilir ki?’ düşüncesi ve güçlü inancı içersindeler. Halk böyle bürokrasi ve hukuki işlerde dolandırılırken ve hor görülürken halkımız neden gerçekleri haykırmaktan ve mücadele etmekten kaçıyor ki, bu daha aşağılık bir durum değil mi?! Dikenlere katlanacaksınız ki güllere erişebilesiniz!

        

       Ey halkımız, gafletten uyanma ve savaşma zamanı ! 02.08.2010

         İyilik Perisi (Favour Fairy) Editör

Reklamlar