AŞK, BEYAZ BİR KAR GİBİDİR; MÜNAFIKLARIN AŞKI İSE KARA YAĞMUR!  

 

Aşkın değerini anlayabilmek ve ölümüne vefalı olabilmek için fırtınalar vadisinde kucağında dikenli gülleri taşıyabilecek yürek olması lazımdır! Halbuki asrın insanlarının çoğu, sinema,müzik,televizyon, internet,cep telefonunun savurduğu kuru yapraklar gibidir! Hareket ve ritim çok ama yeşil ruhları kaybolmuş!

Aslında insanlar kime aşık biliyor musun; kendi nefslerine!..Aynada 1-2 saat süslenip,gururlanıp başka insana 10 dakika ilgi ve sevgi göstermeyen kişi neye aşıktır Allah aşkına? Kendi nefsine aşıktır! Aslında moda rüzgarının esirleri, başka iyi ve güzel insana da tahammül edemez! Sadece can sıkıntısından arkadaş edinmektedirler. Zorda kalınca elini bırakırlar!

Biz kardelenler 3. Dünya Savaşında ve felaketlerde sadece Allah’ın lütfuyla, evliyanın himmetiyle ışınlanarak bataklığa düşmekten kurtulabiliriz, derleri bataklığa gömülür!..

Kainatın yaratıcısı Yüce Mevla zalimlere karşı 3. bedduamızı da kabul etti! 2010 eylülünde kirli leri açığa çıkarttı, duyarsız yöneticilere de büyük dert verdi! Allah’a sonsuz şükür olsun! Türkiye’de ÖSYM’deki sınav yolsuzlukları ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın başına gelen derdin hikmeti, defalarca Ankara’ya bildirilen zalimlere üst düzey yöneticilerin arka çıkması olmuştur! 14 milyonluk topluluğa karşı sorumlu Milli Eğitim Bakanlığı dürüst gariplere inanmamış, zalimler ve münafıkları korumuştur !

Binlerce öğretmenin
atamasının iptali ve yeniden binlerce ö
ğretmen bulmanın hikmeti şudur: Bir kısım hilekar ve sahtekarları kalenin içine alma,
dürüst ve güvenilir olanları evine, kalene al.” demektir.
İlahi adalet, zalimlere mühlet
verir ama asla ihmal etmez, kötülüklerin cezası er ya da geç verilir !

Mazlumların hakları verilmediği sürece bu dünyada adalet ve huzur yoktur! Yüzyılın fırtınası daha yeni başlıyor!..50 yıl, 70 yıl hikmet ilminden yoksun olarak boşuna yaşamışsınız! Gizemli süvarilere inanan bir kalbiniz ve cesaretiniz olsaydı, uğrunuzda ölümüne savaşırdık! Allah hikmet nasib etsin, gerçek sevgi bir kardelenin kalbinden gözyaşı olarak akseder, gerisi yalandır!

Başbakan ve cumhurbaşkanı mü’mindir, münafık değildir. Fakat halkın yaklaşık % 96’sı  münafıktır! 40 kişiden birinin imanlı öldüğünü, dolayısıyla diğerlerinin Cehennem’e gittiğini keşif ehli arifler de bildirmişlerdir. Yani 120 kişide 3 kişi gerçek mümin olarak yaşıyor demektir! Acilen tövbe etmezseniz Allah herkese belasını verecektir! Allah uyanış nasib etsin! İnsan olan insanlara sevgi ve selamlarımı rüzgarla gönderiyorum…

İyilik Perisi, 6 Ekim 2010

Reklamlar