Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bu açıklama,

* 17.02.2011 tarihinde yayınlanan http://haber.gazetevatan.com/Haber/360063/1/Gundem ,

* 18.02.2011’de yayınlanan

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/17059848.asp ,

* 16.02.2011’de yayınlanan

http://www.yg.yenicaggazetesi.com.tr/habergoster.php?haber=46150 ,

* 18.02.2011’de yayımlanan

http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=1095601&title=bakan-kavaf-dekolte-giyim-tacizin-tek-sebebi-olarak-gosterilemez

Adreslerindeki haberlere ve benzer haberlere cevaptır !

Güya Müslüman olan birçok medya kurumunun haberlerini dikkatlice inceleyin! Kimse mini etek giyenlere, dekolte giyenlere, “Günahtır, edepsizliktir, tecavüz olaylarında kadınların yarı çıplak veya çıplak olmasının da etkisi vardır!” demiyor da, açıklama yapan ve görüşünü belli edene saldırıyor! İşte sapıklaşmış bir ülkenin sapık halkı…

Günah bataklığına dalmış olma hastalığının en bariz özelliği, kişi ve kurumun kendi yaptıklarının çirkinliğinin farkında  olmamaktır !

Peki sahte Müslümanlar, sizin peygamberiniz (s.a.v.), tahrik eden kadınlar için Prof. Dr. Orhan Çeker’den daha müthiş uyarıda bulunmuş ve Cennet’e giremeyeceklerini buyurmuştur. Bu gerçeğe karşı körsünüz de, Orhan Bey’in paralel sözüne mi düşman oluyorsunuz! İnkar ediyorsanız, Kur’an’da Neml Süresi 80 ve 81. ayetler zaten sizi anlatıyor! Bu da müminlere sürpriz değil 🙂

“Cehennemliklerden iki sınıf vardır ki ben onları (dünyada) görmedim: Birincisi yanlarında bulunan öküz kuyruğu gibi kırbaçlarla halkı kırbaçlayan kimseler. İkincisi giyinmiş çıplak, (kalçasını) oynatan, salınarak yürüyen, başları, salınan deve hörgücü gibi kadınlardır; bunlar cennete giremezler, onun kokusunu da alamazlar; halbuki onun kokusu mesâfelerin ötesinden alınır.” (Müslim, K. el-Libas 125)

Bu hadiste geçen “giyinmiş çıplak” ifadesi “bazı yerlerini örtüp, bazı yerlerini açan veya ince ve dar elbise giyen kadınlardır” şeklinde açıklanmıştır. Bu ifadeyi, “örtülü olmalarına rağmen davranışları ile karşı cinsin cinsî duygularını tahrik eden kadınlar” şeklinde anlamak da mümkündür.

Uyanın ey gafiller!

Vatan’ın ilgili haberini okurken, sayfanın sağında uzanmış yatan çıplak model Catalina Otalvaro’nun fotoğrafı var!

Şimdi bu basın kurumunun görevlileri  edepli,terbiyelisiniz de çıplak  mankenden etkilenen ve tahrik olan ve bunu açıklayan bizim gibiler suçluyuz , öyle değil mi? Cehennemde aklanırsınız (!)

Catalina Otolvaro’nun fotoğrafında şu yazı var!

Adriana Lima’ya benzerliğiyle dikkat çeken seksi model Catalina

Otalvaro’nun bu pozları yürekleri hoplatacak.

Siz herkesi hoplatıyorsunuz bu suç olmuyor da, doğruları konuşanlar bu sapıtmış dünyada suçlu oluyor! Kıyamete yakın doğru insanlar yalanlanacak!

Fotoğrafta kumsalda uzanmış yatarken elbise namına sadece iplik bulunan pozunu yayınlamakla siz çağdaş,liberal,demokratik, ahlaklı oluyorsunuz fakat bunları görünce ister istemez arzusu uyanan ve söyleyen biz insanlık suçu işliyoruz (!) Sizin uygarlığınız boktan bir uygarlık! Paralarınız, halkı azdırarak şehvetle salata olmuş ve kokmuş bir  bataklıktan kazanılıyor !

Bakın, gerçekleri kafaları uyuşmuş insanlığa anlatma pahasına bizi de kısmen günaha sokuyorsunuz! Ama tebliğ dolayısıyla bir garibin duası inşaallah bizim mağfiretimize ve kurtuluşumuza vesile olur !

Hüseyin Üzmez’in cinsel taciz davasında, Hüseyin Üzmez cezalandırıldı ama kızını para karşılığı pazarlayan aşağılık anne baba aklandı (!) İşte Şeytani düzenin şeytani icraatları…

Şu, aşağıdaki Prof.Dr. Orhan Çeker’in demecine bakın, bir de , 18 Şubat 2011’de Zaman’da yayımlanan Bakan Aliye Kavaf’ın şu sözüne bakın, “Onun dışında tacizin tek sebebi olarak kılık-kıyafeti göstermek, onun arkasına sığınmak doğru bir şey değildir.” Hiç Orhan Bey, tacizin tek sebebi olarak kılık-kıyafeti mi gösteriyor? Sadece onun arkasına mı sığınıyor? Sadece örnek veriyor ve giyim tarzının da etkisini belirtiyor? Münafıklaşmış halk şalvarlı, yemenili kadınları mı destekleyecek, tabii ki dekolte giyinen, dar streç giyinip götünü sallayan, plajda oynaşanları savunur! Neden? Çünkü Şeytan ve nefs artık asil ruhları ele geçirmiş, bütün günahlar süslü ve tatlı gözüküyor! Kalpler kirli ve eğri olunca, bütün ülke yamuk şeyler çıkarıyor!

––Basit bir örneği ve sözü bile anlamayan halka ne dersiniz Gizemli Süvari?

–– Münafıkların kalplerinde hastalık var; kalpler ölü ve mühürlü, gözlerinde

perde var, tövbe etmeden ve temizlenmeden gerçekleri anlamazlar! Bir alim, 1000 cümleyle anlatsa yine anlamazlar !

Hoca aynen şöyle açıklama yapmış, rahatsız mı etti sizi  ey % 95’i münafık olan Türkiye’nin halkı ???

Her ülkede olduğu gibi Türkiye’de de tacizcilerin olduğunu belirten Prof. Çeker, sorunun kökenine inilmesi gerektiğini ifade ederek, şunları söyledi:

Suç ortaktır!

“Sorunun odağında kim var? Kadın var. Kardeşim sen dekolte giyinirsen bu tür çirkinliklerle karşılaşman sürpriz olmayacaktır. Tahrik ettikten sonra sonucundan şikayet etmen makul değildir. Bu konuda suçu işleyenleri savunduğum anlaşılmasın. Elbette işlenen suç son derece iğrençtir.

Lakin bu suçun işlenmesinde dekolte ve tahrik edici kıyafetler giyinen kadının da etkisi küçümsenmeyecek kadar büyüktür. Bu konuda tabii ki erkek suçludur ama kadının da suçu gözardı edilirse meseleyi çözümde yanlış adım atmış oluruz. Bu olayda her iki taraf da suçludur.”

http://www.haber2000.com/haberdetay.asp?id=43645

*          *          *          *

bismillah@radiostar.com


Reklamlar