b_travesti3

Bir ülkenin, halkın ahlaksız ve sapık olduğunun işaretlerinden biri şudur: Ülkede bekar olsun, evli olsun alan memnun veren memnunsa ve devlet eliyle zina serbestse, fakat gazetelerinde ve basında güya kibar ayaklarıyla, filan kişi falana “O… ç….!” Dedi, gibi laflarla kendini kibar gösteren halk, maskeli ve sapık bir halktır! Her türlü pisliği yapmaya utanmazlar, uluslar arası toplantılarda filan edepten, etikten bahsederler! Halbuki münafık bir politikacı fahişe kadından daha beter olarak inancını, şerefini çıkar için, makam için satmıştır! Neredeyse hiçbir gerçeği kabul etmezler! Lakin Şeytan ve Nefsi emmare ona , “İşin gereği böyle, bu iş böyle idare edilir…” gibi vesveselerle bunları tam bir orospu veya ibne yapmıştır…Bu kelimelere bakıp sakın başkalarının feryatlarını abartma sanma! Senin de başına musibet gelmeyeceğinden emin misin?

Kıymetli gizem avcıları, konuyu fazla uzatmadan geçtiğimiz zamanda alçakça icra edilen acıklı şu fuhuş olaylarına kısa bir inceleme yapın. Sonra bu hafta basına akseden Aydın Çine’de yaşayan ve 16 yaşında olan 12’den fazla, belki daha fazla kişinin tecavüzüne uğrayan zavallı kızın dramını ve resmi kurumların gerçek anlamda bir şey yapmadıklarını anlarsanız, sosyal korkunç durum insanı şok eder! Sade vatandaşın ifadelerinin çoğu her zaman resmi kurumlardan daha fazla gerçekleri yansıtır!

* BABASI VE AMCASI TECAVÜZ ETMİŞ!

15 yaşındaki liseli kızın anlattıkları tüyler ürpertici…

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde lise birinci sınıf öğrencisi 15 yaşındaki kız, bir yıldır babası ve amcası tarafından tecavüze uğradığını iddia ederek okul idaresine başvurdu. Polis yaptığı soruşturma sonucunda baba ve amcayı gözaltına aldı, öz kızına tecavüz ettiğini itiraf eden baba ile amca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Akıllara durgunluk veren olay Bodrum Lisesi 9-B sınıfında öğrenim gören G.M.T.’nin, geçen hafta sonunda arkadaşlarıyla okul idaresine başvurması sonucu ortaya çıktı. G. M.T.’nin "Babam ve amcam bir yıldır bana tecavüz ediyor, cinsel sarkıntılıkta bulunuyor. Her gece babam ve amcamla yatmaktan bıktım. Yatmak istemediğim zaman ölümle tehdit ediyorlardı. Artık dayanacak gücüm kalmadı, eve gitmek istemiyorum" dediği belirtildi.

……

http://www.gazeteposta.net/index.php?option=com_content&task=view&id=10563&Itemid=1 ; 16.01.2009

* SİİRT’TE, 7 İLKÖĞRETİM OKULU ÖĞRENCİSİ KIZA ONLARCA ERKEK TECAVÜZ ETTİ
21-04-2010 Radikal

Bir şehrin tecavüz dayanışması

21/04/2010 10:12
Siirt’te dördü kardeş, 7 ilköğretim okulu öğrencisi kıza 14-70 yaş arası onlarca erkek tecavüz etti.
10 Nisan’da Siirt Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla, kızların ifadelerinde adı geçen erkeklerden 100’ü sorgulandı, 17’si tutuklandı, 25’i gözaltında. O günden beri bu olayla ilgili tek satırlık bilgi şehirden dışarı sızmadı. Adeta kasabanın sırrı söz konusuydu. Üstelik kız kardeşlerden ikisinin, iki yıldır çok sayıda erkeğin cinsel istismarına maruz kaldığı şehrin malumuydu.
…………………..

http://www.savaskarsitlari.org/arsiv.asp?ArsivTipID=5&ArsivAnaID=57099 ,

21 Nisan 2010

*14 YAŞINDA KIZA TOPLU TECAVÜZ – ERCİŞ’TE 14 YAŞINDAKİ KIZI SEKS KÖLESİ YAPTILAR

Tarih: Çarşamba, Haziran 9, 2010

Erciş’te Siirt benzeri skandal: Siirt’te ilköğretim okulu öğrencisi çocuklara tecavüz skandalının izleri silinmeden, bu olayın bir benzeri de Erciş’te ortaya çıktı. Zabıtadan güvenlik görevlisine kadar ilçede 14 kişi, kız öğrenciye tecavüz zanlısı

Türkiye ilk olarak Siirt’te ilköğretim öğrencisi dört kızın, aralarında okul müdür yardımcısı ve kamu görevlilerinin de olduğu 15 kişinin tecavüzüne uğradığı haberiyle sarsılmıştı.

İLK ÖNCE ZABITA TECAVÜZ ETTİ

Radikal Gazetesi’nden Rifat Başaran’ın haberine göre; içinde yine kamu görevlilerinin bulunduğu bir başka olay Van’ın Erciş ilçesinde ortaya çıktı. BDP’li Kurtulan, Erciş’teki tecavüz olayıyla ilgili Meclis araştırması istedi. Kurtulan’ın Meclis Başkanlığı’na sunduğu önergenin gerekçesine göre; belediye zabıtası Ömer Aslaner, lisede okuyan 15 yaşındaki bir kızın zorla, çıplak görüntülerini çekerek şantaj yaptı ve tecavüz etti. Kız öğrenci, ardından aralarında güvenlik görevlilerinin de bulunduğu 14 kişinin daha cinsel istismarına maruz kaldı.

OKUL İDARESİNİN HABERİ VAR MIYDI?

Meclis’e verilen önergenin gerekçesinde Aslaner’in, mağdurenin eğitim gördüğü okulda folklor dersleri verdiği belirtilerek, “Kimi öğrenciler, Aslaner’in okuldan başka kızları arabasına alıp gittiğini gördüklerini anlatmışlardır. Bu durumdan okul idaresinin de haberinin olduğuna dair iddialar var” denildi.

Kurtulan şöyle devam etti: “Yakın zamanda, çocukların cinsel zorla istismara maruz kaldığı olaylar yaşanmıştır. Cinsel istismar iddiaları bütün boyutlarıyla incelenmemekte, savcılık soruşturmayı derinleştirmemekte, olayların vardığı boyutlar kamuoyundan gizlenmekte ve davalar aylarca ciddi bir araştırma yapılmadan devam etmektedir. Tecavüz suçu ile sorgulananlar ellerini kollarını sallayarak dolaşırken, soruşturmalar bir türlü sonlanmamaktadır.”

http://www.yardimx.com/haber/diger-konular/14-yasinda-kiza-toplu-tecavuz-erciste-14-yasindaki-kizi-seks-kolesi-yaptilar.html ,

9 Haziran 2010

   NOT: Okul idareleri, yargı kurumları ve müfettişleri mazlumlar lehine ne yapıyor? Onlar, hiçbir boku temizleyemiyorlar; ya ne yapıyorlar? Pisliklerin üzerine parfüm sıkıp, maskeli baloya devam ediyorlar!… Anladın mı benim gözü yaşlı kardeşim ?

       * PAKİSTAN, TRAVESTİ VERGİ MEMURLARI KULLANIYOR!

     (DEVLETLERİN İŞİNİ HALLETMEK İÇİN HER BOKU YAPTIĞININ İSPATI…)

Pakistan vergi kaçakçılığıyla mücadeleyi yeni bir boyuta taşıdı. Ülkenin en kalabalık şehri Karaçi’de travestilerden oluşan bir ekip vergi borçlularını ödeme yapmaya zorlamak üzere iş yerlerine ve evlere gidiyor. Borçluları utandırarak vergi borçlarını ödemelerini sağlıyorlar.

Yetkikiler, muhafazakar Müslüman Pakistan toplumunda taktiğin epey işe yaradığını söylüyor. Pakistan’da vergi kaçakçılığı büyük bir sorun ve amaç vergi vermeyen mükellefleri utandırmak. Vergi müfettişi Sacid Hüseyin Bhatti, “Travestilerin kapılarına dayanmaları insanları çok utandırıyor” diyor.

…………………

http://www.ruhospu.com/pakistan-travesti-vergi-memurlari-kullaniyor/#more-3067

25 Nisan 2011

16’LIK KIZA TECAVÜZ!

03.06.2011 17:59

       Tecavüze uğrayan kızın çaresizliği günlüğünde ortaya çıktı

AYDIN’ın Çine İlçesi’nde, kaldığı Çocuk Esirgeme Kurumu Yurdu’ndan kaçıp, bir çok kişiyle birlikte olan ve 7 aylık hamile olduğu belirlenen 16 yaşındaki S.Ü.’nün çaresizliği günlüğünde ortaya çıktı. S.Ü.’nün günlüğünde “Üstüme gelmeyin kefen giymeye hazırım. Kısa bir mezar ziyareti gibiydi, yüreğime girişi, geldi canıma okudu ve gitti” yazdığı ortaya çıktı.

Aydın Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Çocuk Esirgeme Kurumu Yurdu’nda kalan S.Ü., iki hafta önce kaçtı. S.Ü.’nün, çok sevdiği bir erkek tarafından uyuşturucuya alıştırılıp, başka erkeklere pazarlandığını ve hamile olduğunu anlattığı arkadaşı M.A., durumu jandarmaya bildirdi. Bunun üzerine soruşturma başlatan jandarma, yurtan kaçan S.Ü.’yü dört gün sonra Karpuzlu İlçesi’ndeki bir evde buldu. Genç kızın, üç yıldır çok sayıda kişinin tecavüzüne uğradığı, uyuşturucuya alıştırıldığı ve dövüldüğü belirlendi. Aydın Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilen S.Ü., devlet korumasına alındı. S.Ü.’nun barındığı yer gizli tutuluyor.

     TECAVÜZ EDEN 12 KİŞİ GÖZALTINDA

Jandarma S.Ü.’nün ifadesi doğrultusunda tecavüz ettikleri ileri sürülen yaşları 18 ile 25 arasında değişen 12 kişiyi Aydın merkez ile Çine, Karpuzlu ve Yatağan ilçelerinde yakaladı. Olayla ilgili S.Ü.’nün akrabalarının da arasında bulunduğu 40 kişinin de ifadelerine başvuruldu.

Adliyeye sevk edilen şüphelilerden S.Ü.’yü uyuşturucuya alıştırıp erkeklere pazarladığı iddia edilen erkek arkadaşı S.E. ile F.A. tutuklandı. Diğer 10 şüpheli ise serbest kaldı. Genç kıza tecavüz ettikleri iddiasıyla aranan M.A.’nın Aydın Cezaevi’nde başka biri suçtan tutuklu olduğu, Ö.U.’nun ise askerde olduğu belirlendi.

    ÜVEY ANNESİ, S.Ü.’NÜN DRAMANI ANLATTI

Çine’ye bağlı Çatlı Köyü’nde yaşayan Müşerref Ü., üvey kızı S.Ü.’nün yaşadıklarını gözyaşları içinde DHA muhabirine anlattı. Müşerref Ü., çiftçilik yapan S.T. ve S.T. çiftinin bakamadıkları çocukları S.Ü.’nün nüfusunu 1 yaşındayken üzerine geçirttiğini belirterek şunları söyledi:

“Doğurmam şart değil, o bana öz çocuğumdan daha yakındı. Okuyup öğretmen olmak istiyordu. Çok zekiydi. Ancak üç-dört yıl önce aşık olduğu bir genç tarafından kullanıldı. Uyuşturucuya alıştırılıp, erkeklere satılmaya başlandı. Kaymakamlık, jandarma, emniyet müracaat etmediğim yer kalmadı. Son olarak bir yıl önce, benden alıp yetiştirme yurda yerleştirdiler. Ama orada da rahat bırakmadılar. Tehditle yurttan çıkmasını sağlayıp, uyuşturucu verip, erkeklere pazarlamaya devam ettiler. S.Ü., yaşadıklarını bana anlatıyordu. Erkeklerle yatmak istemediği için üç kez bıçakladılar, bir kez de kaçmasın diye bacağını kırdılar. Çaresizdi. Devlet ona sahip çıkamadı."

S.Ü.’nün iki hafta önce yine yurttan kaçıp yanına geldiğini belirten Müşerref Ü., “Yorgundu. Gece uyurken eve gelen bazı kişiler kızı zorla götürdü. Sonra jandarma götürüldüğü Karpuzlu’da buldu. Sorumluların cezalandırılmasını istiyorum. Kıza tecavüz edenler beni de ölümle tehdit ediyor. Evimi taş yağmuruna tuttular, korkudan kimse bir şey yapamıyor” diye konuştu.

  “ÜSTÜME GELMEYİN KEFEN GİYMEYE HAZIRIM”

S.Ü., geçen 16 Nisan gecesi günlüğüne yazdıkları çaresizliğini gözler önüne serdi. S.Ü.’nün günlüğünde, “Ya sen ya ölüm. Yapamam, yaşayamam sen olmazsan nefes alamam. Azraile bile madara ettin beni. Canımı almaya geldiğinde vazgeçti. Yavaşça yanıma sokulup, kulağıma şunu fısıldadı: ‘Sen zaten ölmüşsün kızım’ dedi ve gitti” yazması dikkati çekti.

S.Ü.’nün günlüğün bir başka safasına da “Üstüme gelmeyin kefen giymeye hazırım. Kısa bir mezar ziyareti gibiydi, yüreğime girişi. Geldi canıma okudu ve gitti” yazdığı görüldü.

     “BU HEPİMİZİN AYIBI”

Çatlı Köyü Muhtarı 67 yaşındaki Cavit T., S.Ü.’nün yeğeni olduğunu belirterek, “Babası öldükten sonra akrabası bakmaya başladı. Çok hareketli bir kızdı. 14 yaşından itibaren başına gelenleri, ilçedeki tüm yetkili kişiler biliyordu. Çare bulamadık. Onu bu hayattan kurtarmak için bir yıl önce devletin yurduna yerleştirdim" diye konuştu.

Yeğeni S.Ü.’ye devletin de sahip çıkmadığını ileri süren Vacit T., "Bu suç, ben dahil hepimizin. Bir çocuğa sahip çıkamadık. Bu ayıp hepimizin. Bu konu yüzünden ölümle tehdit ediliyorum. Bu nedenle daha fazla konuşamam” dedi.

Yaşar ANTER/ÇİNE, (Aydın) (DHA)

03 Haziran 2011

KAYNAKLAR:

1- http://www.dha.com.tr/aydin-16-lik-kiza-tecavuz-son-dakika-haberi_168986.html ,

2- http://www.internethaber.com/16-yasindaki-kiza-tecavuz-ettiler-350673h-p1.htm

      SARI ALARM NOTU: Aydın Çine’deki bu olayda üvey anne M.Ü. ile muhtar C.T.’nin samimi beyanlarına bakarsanız, vatandaşın trajedisinin devlet kurumlarının umurunda olmadığını fark etmişsinizdir! Ülkenin yüzlerce jandarması, polisi, kamu görevlisi ne yapıyor diye düşünürseniz, para ve güç sahibi zalim efendilerine yalakalık ve hizmetkarlık yapmakla çok çalışıyorlardır; Gazi Üniversitesi eski rektörü ve koruması gibi ibnelik yapanlar da az değil! Sonları Cehennem!.. YANİ ÜLKEYİ BOK GÖTÜRÜYOR, POLİTİKACILAR PEMBE TABLO SUNMAYA DEVAM EDİYOR! ..

Reklamlar