İSTANBUL VALİLİĞİ’NE CEVAP:

(KIRMIZI ALARM)

Sizin ilgi ve duyarlılığınız sebebiyle teşekkür ediyoruz ve bu sebeple bu mesaj , % 5 kişi olan duyarlı ve vicdanlı azınlık grubu içindir. Biz bazen yolsuzlukları kaynakları ve delilleriyle beraber yayınlıyoruz.

BİMER’ e müraacatı tavsiye etmişsiniz. Bizden BİMER de dahil, kurum müdürlükleri, kaymakamlıklar,valilikler,bakanlıklar, başbakanlık, adli kurumlar hepsine müracaat eden arkadaşlarımız oldu; sonuçta ne oldu, hepsi ya zalim idarecilerin tarafını tutarak ya da haksızlık karşısında susarak kötülüğün egemen olmasına hizmet ettiler ! Bir ülkede eğer İnsan Hakları Başkanlığı, haklarını isteyen ve yolsuzlukları bildiren kişinin özel dilekçesini yolsuzlukları yapan şehre ve kuruma gönderiyorsa, o toplumda insanlık ve adalet ölmüştür ! “Bu kadar saçmalık oluyor mu?” diye hayret edenler, uyanın artık! Yani bir kabile lideri genç kızlara tecavüz ediyorsa, devlet, onların feryat ettiği müracaatını sapık kabile liderine “Meseleyi halledin!” diye sevk ediyor! Durumun korkunçluğunu anlıyorsunuz değil mi?

Bu yüzden artık insanlık ve adaletin öldüğü kesinlikle ispatlanmıştır.

Zaten manevi keşiflere göre Kasım 2011 (Hicri 1432)’de Kıyametin ilk büyük alameti Mehdi (a.s.)’ın (Kurtarıcı, doğru yola iletici) çıkacağı bildirilmiştir. Türkiye’de ve Dünyada sistem değecektir.

Kim zerre kadar iyilik yaparsa karşılığını görecektir. Siz iyi niyetle bir girişimde bulunuyorsanız, hiç ummadığınız yerde ve zamanda inşaallah karşılığını bulursunuz. Münafık ve geri zekalı politikacıların anlamadığı şudur: Dünya küçüktür, derler. Yani hiç beklenmedik yerde ve zamanda, büyük felaketlerde, savaşlarda kimin hayat kurtaracağı, kimin bir düğmeye basarak ölüme göndereceği bilinmez! Hilekarlar ve insan haklarını yiyen hırsızlar bunu anlasalardı doğru işler yaparlardı.

Kaymakamları, valileri, bakanları ve başkentteki hükümeti kandıranlar, tehlikeye atanlar orta düzey bürokratlardır. Bir haksızlığı,yolsuzluğu resmi kurumlarda alt birim hazırlıyor,imzayı kaymakama, valiye attırıyor, onların başını belaya sokuyor. Madem eğitimli, vasıflı adamlar kurum müdürü oluyorlar, işi hazırlayan onlar; kendileri sorumlu olsun! Orta düzey münafık bürokratlar üst düzey yöneticileri kandırıp, kukla gibi ellerinde oynatıyorlar.

Canlı bir örnek te verebiliriz (vali yardımcısının adı gizli kalsın): Konya’da 2011’den önceki yıllarda çalışmış bir vali yardımcısı mağdur bir bürokrata, “Yamukları biliyorum ama elim kolu bağlı, bir şey yapamıyorum.” Demiş. Bir vali yardımcısı ekip kurup bir şey yapamıyorsa,garip işçi,memur, esnaf 2-3 arkadaşıyla zalim çetelere karşı ne yapsın!

Hiçbir televizyon, radyo, gazetenin açıkça ifade edemeyeceği acı gerçek şudur: Bozuk toplumlarda bilinen mafya ‘küçük mafya’dır; bürokratik oligarşiyi sürdüren ve halka zulmeden devletler de ‘büyük mafya’dır. Tabii hiçbir insan gibi hiçbir kurum ve bina da ölümsüz değildir.

İnsanların haklarını yiyen bu vampir yarasalar, ancak güneş ve ateşler çoğaldığı zaman kaybolacaklardır! Bu haber grubu da vahşi ormanda bir meşaledir…

Allah’a emanet olun, kurtuluş dileği ve selamlarla.

Özgür Radyo,

24.06.2011 Cuma

DİP NOT: Hatırlatılması gereken bir şey vardır: İnternet haber gruplarında, “Yanıtla” tuşuna basılarak gönderilen mesajlar, bütün moderatörlere gider. Sadece ilgili kişiye gönderilecek mesaj için o kişinin e-posta adresine göndermek gerekir.

                             the labyrinth of Satan

ÇIKIŞ YOLU OLMAYAN, BİRÇOK YOLLARIN OLDUĞU ŞEYTANIN LABİRENTİ… SADECE ALLAH’IN LÜTFEDECEĞİ MUCİZE KURTARIR !