2009-01-17-Sebepsiz görünen tasalar günahların cezalarıdır

( PSİKİYATRİ ;Korkuları, Zayıf ve Bozuk İnançları Tedavi Hekimliği)

Bana inanıyor ve güveniyor musunuz? Eğer öyleyse neden kardeşlerimi kurtlar vadisinde yalnız bıraktınız ? Çoğunuzun kalbine kene gibi yapışmış iki şey var; biri dünya sevgisi, diğeri ölüm korkusu ve acı gerçeklerin korkusu !…Korkularınızla yüzleşin ve korkuyu yenin ve kalbinizi temizleyin; yoksa iyi bir insan olamazsınız! Korkak, daima kardeşlerini ve arkadaşlarını yarı yolda ve yalnız bırakır!.. Allah ta sizi bırakır, asla dost bulamazsınız !..

Şeyh Nazım Kıbrısi’nin 24 Nisan 2011’de yayınladığı “40 gün sonra musibet gelecek!” öngörüsü ve kardelen mücahidlerin bedduası kısmen gerçekleşti. 16 Haziran 2011’de Ankara’nın tepesinden ceviz büyüklüğünde dolular yağdı… Yani Allah c.c., az imanı bulunan insanlara acıdığı için böyle küçük musibet gönderdi. Anlamı şu: Ebrehe’nin kafasındaki Kabe’yi yıkma düşüncesi kötü olduğu için onun ordusuna Ebabil kuşları dolu gibi pişmiş topraktan taşlar atmışlardı. Ordusu darmadağın olmuştu. Günümüzdeki resmi ve halk ordusu da Kardelen Kütüphane gibi dürüst ve mazlum Müslümanları yıkmak istediğinden, Yüce Yaratıcı böyle uyarı gönderdi,bizi açıkça destekleyen yok !

İkinci bir anlamı; ceviz büyüklüğünde doluların yola yağması, “Gittiğiniz yol, yanlış ve bozuk!” demektir. Yani paraya ve güce, görünen uygarlığa değil, Allah’ın gücüne ve ordusuna itibar edin!” Demektir!

“Göklerin ve yerin orduları Allah’ındır; Allah üstün ve güçlü olandır, hüküm ve hikmet sahibidir.” (Fetih S. 7)

30 Haziran 2011

Reklamlar