TELEVİZYON VE GAZETELERDE YAYIMLAMAYA KORKULAN GERÇEKLER…

       GÖRÜNEN REKLAMLAR VE GİZLİ GERÇEKLER…

                      

16 Temmuz 2011 tarihli Yeni Akit Gazetesi’nin 2.sayfasında bir reklam vardı: Haber Vaktim.com sitesi, “Dayatılana boyun eğmeyin,gerçeği öğrenin!” diyordu.

Peki öyle haykırıyorsunuz da neden Kardelen Kütüphane Haber Grubu üyesi arkadaşımız Özgür Zülkarneyn’in 30 Temmuz 2011’de Haber Vaktim.com sitesinde bir habere yaptığı yorumun en önemli 2. paragrafı yayımlanmamıştır? İkinci paragrafta 32 yolsuzluğun kaydedildiği adres vardı. (Yani http://kardelenx2012.wordpress.com ) Demek ki herkes işine gelen haberleri yayımlıyor. Düzenler değişiyor, zulüm gören vatandaşların hali değişmiyor; taa ki 5.Hakim Mehdi a.s. çıkana kadar…

Yine Yeni Akit Gazetesi’nin aynı 16 Temmuz 2011 tarihli nüshasının 6. sayfasında Türkiye’de hukukun işlemediğini, adaletin olmadığını açıkça ilan eden 15 maddelik “Kamuoyuna Duyuru” var.

Bilim Araştırma Vakfı’nın mağduriyetini gösteren 15 maddelik Duyuru’nun 5, 7 ve 13. maddeleri Türkiye’de hukukun değil münafık çetelerin egemen olduğunu ispatlıyor (Tabii onlar, “Biz iyi ve barışçı insanlarız”,derler.) Demek ki bir ülkede saygın hukukçuların verdiği 15 ayrı bilimsel mütalaa ve Yargıtay’ın yerleşik içtihatları bile işlemiyorsa o zaman bilimsel, filmsel mütalaaları bırakacağız, savaşsal mütalaalara geçeceğiz!..

Sade vatandaşlara en çok zulmeden çeteler, halk içindeki bilinen mafya değil,resmi kurumlardaki Şeytan’ın beyaz maskeli hizmetkarları…

2012’den sonra Dünya’da iki düzen olacak: Dünyanın 5.Hakimi Mehdi a.s.,Hz.İsa (a.s.) ve Hızır (a.s.)’ın önderlik ettiği İslami İmparatorluk; diğeri Deccal’in, İblis’in …önderlik ettiği Şeytani İmparatorluk.Safınızı seçmek zorunda kalacaksınız; “Tarafsız kalayım,saklanayım” olmaz! Selam, Doğru Yol’a tabi olanlara olsun!

Mehdi (a.s.)’ın Öncü Birliği Kardelenler

NOT: Resmi ve Özel kurumların % 95’i yalan söylüyor ve hile yapıyor! Sizi ancak Nükleer 3.Dünya Savaşı temizler!

Reklamlar