İLAHİ SİSTEMİN GÜCÜ VE HİKMETLERİNE PEK İNANMAYAN TÜRK DEVLETİ’NE ÇAĞRI

Uzun zamandır yaşadığınız birçok musibetin ve uluslar arasında Türk Devleti’nin itibar kaybetmesinin, Fransa’nın Ermeni Soykırımı Tasarısını kabul ederek Türkiye’ye iftira atmasının hikmeti nedir biliyor musunuz?

Binlerce kurum, binlerce ajan size bağlı çalışıyor ama İlahi Sistemin nasıl çalıştığını maalesef anlayamamaktan ziyade inanmamışsınız! Çünkü size “kırmızı alarm” mesajı gönderenlerle hiç ilgilenmediniz!

Birçok resmi kurum haksızlıklar karşısında susar veya kendi vatandaşlarına atılan iftiralara duyarlı olmayıp yüz çevirirse, zalim idarecileri desteklerse, aynı derdi İlahi Adalet Türk Devleti’ne vermiştir !

                 Noble snowdrops_Asil Kardelenler 

Tıpkı resmi kurum idarecilerinin gerçekleri inkar ettiği gibi İsrail de Mavi Marmara Gemisi’nde öldürdüğü 9 insan için ne özür dilemiş ne de tazminat ödemiştir!

28 Aralık 2011’de Şırnak Uludere’de hangi mazeretle olursa olsun 34 vatandaşını hava operasyonunda öldürmekle veya ABD’nin insansız uçağı predatörlerin öldürmesi karşısında hiç bir şey yapamamakla devlet büyük bir itibar kaybetmiştir!

Son olarak Fransa’nın 23 Ocak 2012’de Ermeni Soykırım Tasarısı’nı kabul ederek tarihi bilgi ve belgelere karşın Türkiye’ye iftira atması, kendi vatandaşlarına iftira atan, tazminat ödemeyen devlete İlahi Adalet’in bir karşılığıdır…Çektiğiniz bunca eziyet, masraf,mücadeleye karşı gerçeği kabul ettirebildiniz mi? Edemediniz…İşte aynısını kamu yöneticileri sade ve mazlum vatandaşlara yapıyor. Çoğu Konya resmi kurumlarında olan ve http://kardelenx2012.wordpress.com sitesinde bildirilen 48 yolsuzluktan Özcan Ailesi’ne yapılan, (ikisi özel kurum ve sivil vatandaşların) yaklaşık 23 kadar haksızlık için raporda belirtilen miktarda tazminat (50 bin+60 bin) ödediğiniz gün ülkenin üzerindeki lanetli manevi kara bulut kalkacaktır!

Çok düşündük;hayatta birçok mesele küçük görülmemelidir. Bütün kötülükler bir virüs gibidir; bazen bütün ülkeyi helak edebilir!.. Henüz büyük felaketler ve 3. Dünya Savaşı başlamadı. Kolay olan yanlış değil, zor olan doğru yapıldığı gün, ruhlar aydınlanacak ve yol açık olacaktır! Allah’ın yönettiği göklerin ve yerin orduları dürüst iyilikseverlere yardımcı olacaktır!

Pek çok kişi Allah’a inandığını söyler ama güvenmez.Mazlum kardelenler Allah’a inanır ve güvenirler.Bir zaman içime doğan ilhamda,Allah c.c. tarafından ,“Celalim hakkı için onlardan intikamınızı alacağım!”diye belirtildi.Yıllarca ilim öğrendiniz,İlahi Adaletin nasıl işlediğini fark etmeniz lazım.

Gerçekleri bildiren veya haklarını isteyen insanların cezalandırıldığı ülkeler asla kurtuluşa ermezler!

Sadece algılamanızı, inanmanızı ve desteklemenizi istiyoruz.

27 Ocak 2012 Cuma

P.K. 269, Nalçacı 42001 KONYA Özcan Ailesi adına Memduh ÖZCAN

Öğretmen Yazar

TAZMİNAT İÇİN:M.Özcan, T.İş Bankası,Konya Şube, Iban No: TR130006400000145001742451

DİPNOT: Yüzyılın Fırtınası 1 ve 2 filmlerindeki kasabanın şerifiyle aynı ruha sahibiz !

                 Solidarity_Dayanışma~1

Reklamlar