(KARDELEN KÜTÜPHANE MESAJ GRUBUNA GÖNDERİLEN 24.06.2012 TARİHLİ MESAJ)

ERDEM SAVAŞÇILARI, GÖREVE !…

DÜNYA’DA OYUN VE EĞLENCE ZAMANI ARTIK BİTİYOR !…

   2012-2015-2045-2060X

Yıllar önce biri derviş biri sufi iki gizemli süvari bana, 3.Dünya Savaşı’nın kuzeyden ve batıdan Türkiye’ye füze saldırısıyla başlayacağını ve Dünya’nın 3’te 2’sinin öleceğini söyledi. Neden bana bildirdiler; çünkü ben de gizemli bir süvariyim!

Bir ülkede haklı bir aile, insan hakları için çoğu resmi kurum olan neredeyse 100 kuruma müracaat ediyor ve bu zalim münafık kurumlar hep sade ve mazlum vatandaşları kanıtlara rağmen yalanlıyorsa, taraftarlarının suçlarını örtbas ediyorsa, alemlerin Rabbi Allah c.c., başka güçlü bir zalimi o topluma musallat eder veya musibetlerle çarpar! Bu yüzden münafık Türkiye, füze saldırısını hak ediyor !!!

Asırlardan beri dünyanın çoğu yerinde “Devlet iyidir, mutlak doğrudur!” gibi kendini Tanrı yerine koyan sapıkça bir anlayışı halka benimsetiyorlar. Ne Dünya Gezegeni’nin ne de galaksilerin Rabbi, ne ABD, ne İsrail, ne Çin, ne Rusya ne Güney Afrika ne de başka bir ülkedir! 3. Dünya Savaşı’nda nükleer radyasyon ve bulutlar yani ölüm kasırgası bütün dünyayı kaplayacak !…

Türkiye gibi bir ülkede cumhurbaşkanı ve başbakanın mümin olması halkın % 95’ini münafıklıktan kurtaramıyor! Bütün resmi ve özel, zalim münafık kurumlar çete olmuş hep sade vatandaşı yalanlıyorlar; ya da zulüm karşısında susuyorlar!.. “Onlar ki, iyi işler yaptıklarını sandıkları halde, dünya hayatında çabaları boşa giden kimselerdir.” (Kur’an, Kehf Süresi 104.Ayet) “Eğer, sapık yalancılardan ise, işte ona da kaynar sudan bir ziyafet vardır. Ve (onun sonu) Cehenneme atılmaktır.”(Kur’an,Vakıa Süresi: 92-94) “Büyük bir şiddetle yakalayacağımız gün, elbette biz intikam alacağız.”(Kur’an, Duhan Süresi,16.Ayet)

Yıl 2012; Kıyamet Savaşları başlamıştır!.. Mücahid müminlerle zalim münafıklar arasında… 2015 veya 2016 , 3.Dünya Savaşı için uygun mu ?

Karanlıktan korkma, karanlık korkuyla besleniyor !…Böyle bir mesajı çoğu gazete ve televizyon yayınlayamaz; çünkü hepsi zulüm ve korku imparatorluklarının piyonudur! Değilse, ölümcül savaşı göze alması lazım!

Münafık politikacılar ve hilekar bürokratlar, acıları öğreneceksiniz! Şeytani düzenlerinizin nasıl yıkıldığına şahit olacaksınız! Hiçbir dürüst sade vatandaş münafık politikacı ve bürokratlara, gerçekleri kabul ettiremiyor !! Onların layık oldukları metotlar bellidir… Zalim Kral Nemrud, bir sinek yüzünden helak olup kafası parçalanırken bile Gerçeği kabul edebilmiş mi? Zalim Firavun, denizde boğulana kadar Gerçeği kabul etmiş mi? Devamlı Hz.Musa’ya düşmanlık eden, iftira atan ve sonunda hazineleriyle yerin dibine batan Karun, Cehennem çukuruna gidene kadar gerçekleri kabul etmiş mi? Hitler, intihar edene kadar zulümle ve katletmekle bütün dünyayı ele geçirmeye çalışmanın faydasız bir iş olduğunu anlayabilmiş mi?

Dünyadaki en kötü hastalık, “Gerçekleri inkar ve münafıklık hastalığıdır.” Bilirsiniz münafıklar, Cehennemin en alt tabakasında sonsuza kadar azap çekeceklerdir!….. Öylesine korkunç!

Bundan sonra iki kez yalan, hile, sahtekarlık, hırsızlık, zulüm gibi suçlar işleyip te pişman olmayan ve aynı kirli işlere devam edenlere karşı savaş, her dürüst adalet savaşçısına vazife olmuştur! Kurumlar adaleti sağlayamıyor; madem hiçbir şey yapamıyorlar bostan korkuluğu gibi davranmaya veya fahişe gibi her para verenin veya güçlü zalimin altına yatma şerefsizliğine son vermek lazımdır!

Kendi onurlu savaşını verenlere karışmayın! Zalimlerin veya zalim kurumların köpekliğini yapanlar da düşman kabul edilir ve yok edilir! Ne demiş Ziya paşa: “Dünyada zalimin yardımcısı, alçak kişilerdir;

İnsafsız efendilere hizmetten zevk alan köpektir!”

“Dürüstlük ve iyilik, er ya da geç daima kazanır.” Buna inanan kurtulur!

Özgür Zülkarneyn; Gizemli Süvari, 24 Haziran 2012

Ozgur.Zulkarneyn@linuxmail.org

Resident Evil 1-03